Mít na svatbě DJ je dnes standard. Proč je tak důležitý?

Organizace svatebního dne tak, aby dopad podle očekávání a nikoliv katastrofou, není jednoduchá záležitost. Vyžaduje komplexní přístup se zaměřením na detaily. Klíčový však není pouze výběr vhodného místa, případně zajištění dekorací a skvělého menu. Na celkové atmosféře se podílí především hudba. Můžete si ji zajistit vlastními silami, ale také se obrátit na profesionála, který se postará o mnohem víc než o „pouhý“ hudební doprovod.

Hosté se chtějí bavit

Svatby mají obvykle podobný začátek. Snoubenci si řeknou „ano“ a stanou se z nich novomanželé. Poté se společně s hosty přesouvají na hostinu, po které následuje zábava – fáze svatebního dne, na kterou se většina zúčastněných těší ze všeho nejvíce. A zde se láme chleba. Pokud se moderování zhostí někdo, s vytříbeným hudebním vkusem a citem pro správnou volbu hudebního podkladu, úspěch je téměř zaručen.

Proč téměř? Předpokladem vynikající atmosféry není pouze vhodně zvolená muzika, ale také kvalita reprodukce. A je to právě profesionální svatební DJ, kdo si zajistí (a následně i zapojí) veškerou potřebnou techniku. Jeho přítomností předejdete trapným situacím, kdy se hosté chtějí bavit, ale nemohou, protože se „něco pokazilo“ a hudba přestala hrát.

Nepouští jen hudbu, provází celým dnem

V minulosti bylo na svatební DJ pohlíženo jako na znalce hudební scény, kteří pouští jeden hit za druhým, ale tím jejich práce končí. Dnes je pole působnosti průměrného profíka mnohem širší. Své o tom vědí například DJ's na svatbu z okolí DJ Radka Šimla. Pozvete-li si na svou veselku skutečného profesionála, počítejte s tím, že váš den D také odmoderuje a hosty provede jednotlivými fázemi. Zčásti tak zastoupí organizátora a postará se, aby části programu navazovaly a působily uceleně. A když je zapotřebí, klidně obslouží fotokoutek.

Cena za DJ na svatbu není velká!

Pokud máte o významu DJ jasno, poohlédněte se po správné osobě na djs-nasvatbu.cz. Bez ohledu na to, zda je ve vašem hledáčku DJ na svatbu Praha nebo Brno, stoprocentně zde najdete toho pravého (nebo pravou). Stačí vyplnit poptávkový formulář a do 48 obdržíte nezávaznou cenovou kalkulaci. Uvidíte, že cena za špičkovou show DJ je s ohledem na jeho přínos zanedbatelná.

Publikováno: 14. 04. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová