Co se ve svatebním programu stále častěji objevuje?

Svatby jsou často označovány za nejkrásnější den našich životů. I proto jim předchází taková spousta příprav. Vyšperkovat se musí nejen svatební výzdoba, ale také svatební program, který by měl mít hlavu a patu. V posledních letech se součástí svatebního programu stává i zábavní pyrotechnika, která hraje prim ve svatebních fotografiích a umocňuje kouzelnou a zároveň také nezapomenutelnou atmosféru.

Obřad, hostina, focení

Pokud zrovna přemýšlíte nad tím, jak by měl vypadat váš svatební program, pravděpodobně chcete dát za obřad hostinu a za hostinu focení. A to je rozhodně v pořádku, přesně takto by to mělo vypadat. Před obřadem je možné mít ještě drobnou snídani u nevěsty a ženicha doma, ale není to podmínkou. Svatební hosté se mohou setkat až na místě určeném.

Po obřadu nastupuje jídlo, které je jednou z nejdůležitějších částí svatby. Většinou mluvíme o tradičních českých pokrmech, jako je svíčková nebo slepičí vývar s knedlíčky. Po svatební hostině se novomanželé odeberou do ústraní a začne jejich focení.

Zábavní pyrotechnika jako třešnička na dortu

Možná vás zajímá, jak do programu zakomponovat právě zábavní pyrotechniku. Jste si moc dobře vědomi toho, že právě petardy nebo jenom obyčejné prskavky vnesou svatební den na zcela jinou úroveň. Nechcete proto své hosty ochudit o radost a nadšení v jejich očích.

K zábavní pyrotechnice se přistupuje až v okamžiku, kdy se setmí. Jelikož svatba je mejdanem trvajícím dlouho do noci, nemusíte se obávat, že by na svatební ohňostroj zůstala jenom hrstka lidí. Zatímco ohňostroj naplánujte třeba až jako velké finále na devátou či půl desátou hodinu večerní, prskavky můžete zakomponovat do fotografií hned, co se začne smrákat. Vzniknou tak opravdu romantické a netradiční fotografie, na které se budete chtít dívat pořád a pořád dokola.

Publikováno: 31. 12. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová