Kde uspořádat rozlučku se svobodou?

Rozlučka se svobodou se může nést v tradičním, nevšedním i pompézním duchu. Nezapomenutelná rozlučka zůstane v paměti nevěsty a ženicha po celý jejich život a stane se symbolem jejich posledních dnů svobody. Kde uspořádat rozlučku a jaký přichystat program? Trefte se do vkusu budoucí nevěsty a ženicha!

Přípravy rozlučky se svobodou vrcholí!

Svatební přípravy vrcholí a svědci a blízcí přátelé mají za úkol připravit rozlučku se svobodou. Co udělat jako první?

  • Pozvěte nejbližší osoby nevěsty a ženicha

  • Vytvořte online skupinu pro společnou komunikaci

  • Dohodněte se na termínu rozlučky

  • Naplánujte samotnou rozlučku

  • Domluvte se na úhradě útraty

  • Vymyslete překvapení – dárek nebo neotřelý program

  • Určete téma rozlučky a nakupte patřičné oblečení a propriety

Přivítejte budoucí nevěstu či ženicha v originálním oblečení s potiskem. Rozlučka se svobodou v tričkách s vtipným potiskem nebo dojemným motivem bude naprosto dokonalá. Kreativní přátelé budoucích novomanželů mohou vymyslet vlastní motiv a nechat potisknout tričko fotografií, citátem nebo nápisem.

Rozlučka se svobodou: klasická nebo netradiční?

Pořádným oříškem pro vás bude vybrat místo pro rozlučku se svobodou. Neřiďte se svým vkusem. Vžijte se do kůže nevěsty nebo ženicha a popřemýšlejte, co by jim udělalo radost. Koneckonců vy je znáte nejlépe! Poraďte se s ostatními pozvanými, jestli udělat rozlučku v jednom dni, o víkendu nebo rovnou odjet někam na pár dní.

Tradiční rozlučka se svobodou pro nevěstu

Přichystejte pro nevěstu zážitkové odpoledne a vezměte ji do wellness světa, na projížďku parníkem, do oblíbené kavárny, do vinného sklípku nebo na zahradní party. Vydejte se s ní o víkendu po výletech s přespáním nebo jeďte na nákupy do Prahy.

Tradiční rozlučka se svobodou pro ženicha

Ne každý muž chce na rozlučce se svobodou striptýz a litry alkoholu. Uspořádejte večerní zábavu na pronajaté chalupě, přichystejte večeři s pálivými delikatesami, zajděte do tanečního klubu nebo jeďte pod stan a rozjímejte v přírodě.

Nevšední rozlučka se svobodou pro nevěstu

Rozlučka se svobodou nemusí být v klasickém duchu. Uspořádejte nevěstě rozlučku v některé evropské metropoli, překvapte ji jízdou v limuzíně, vyrazte s ní na festival, pozvěte ji do luxusní restaurace nebo s ní zajděte do karaoke baru. Hlavní hvězda večera je jasná!

Publikováno: 20. 09. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová