3 hlavní důvody, proč mít na svatbě profesionálního DJ

Svatba je velký den – a aby byl ještě větší, organizátoři by neměli podcenit sebemenší detaily. V praxi se bohužel poměrně často stává, že se šetří na nesprávných místech. Jmenovitě na hudební reprodukci, kterou mnohdy si novomanželé (v rámci úsporných opatření) zajišťují sami, obvykle prostřednictvím kamaráda nebo rodinného příslušníka. Pokud se dotyčný vyzná, není co řešit. V opačném případě může absence profesionálního DJ skončit katastrofálně.

DJ je zároveň organizátor

Svatební DJ není koordinátor, ale do určité míry ho může zastoupit. Schopný jedinec může moderovat celý den a provádět svatebčany jednotlivými fázemi. Podle potřeby promlouvá k hostům, komentuje důležité momenty, svatební hry apod. V praxi samozřejmě záleží na schopnostech konkrétního DJ. V tomto směru vyniká například oblíbený DJ na svatbu Radek Šiml. Svou účastí přispěl k nezapomenutelným zážitkům na mnoha svatbách, mimo jiné i na té od judisty Lukáše Krpálka.

Špičkové ozvučení bez kompromisů

Svatební veselí bez hudby je jako zlý sen. Přítomností profesionálního DJ předejdete potenciálním problémům. Odborník na ozvučení zajistí potřebnou techniku, takže se nebudete muset obávat např. nekvalitního nebo příliš tichého zvuku, výpadků signálu apod.

Vyladěný playlist

Skladba svatebčanů je obvykle velmi pestrá a uspokojit všechny zúčastněné není zrovna snadné. Hudebního doprovodu by se měl proto ujmout člověk s vytříbeným vkusem – někdo, kdo je schopen vytvořit vyvážený playlist, jímž uspokojí nejmladší i nejstarší. A také vždy pružně zareaguje na aktuální dění na parketě – v případě potřeby změní styl hudby nebo naváže na dohrávající píseň dalším, podobně laděným hitem.

Co dodat závěrem? Snad jen to, že svatební DJ patří mezi klíčové postavy a někdy je dokonce nejdůležitější osobou, která má na starosti organizaci a udržení vynikající atmosféry. V posledních letech se stal nedílnou složkou zábavy na svatbě - podobně jako nyní třeba fotokoutek. Berte to na vědomí a pozvěte na svůj den D toho nejlepšího.

Publikováno: 14. 04. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová