4 skvělé tipy, jak rozproudit zábavu na svatbě

Zorganizovat svatební hostinu tak, aby byla nezapomenutelná, není vůbec snadné. Pokud nechcete, aby na tu vaši hosté vzpomínali v dobrém – a ne jako na den, který se nesl ve znamení nudy a zmateného rádoby programu, který nikoho nebavil, zamyslete nad tím, jak svůj velký den skutečně oživit. Pro inspiraci jsme vybrali několik skvělých doporučení, jak na svatbě zaručeně rozproudit zábavu a dovést ji k dokonalosti.

Pozvěte svatebního DJ

DJ se na svatbě postará o hudební reprodukci – nejen to! Pokud si dáte záležet s výběrem a pozvete někoho, kdo má zkušenosti s moderováním, získáte navíc schopného organizátora, pod jehož vedením bude vše „pěkně odsýpat“. Dobrou volbou je oblíbený DJ Radek Šiml a podobně i ostatní DJ’s, které sdružuje v rámci svého projektu.

Pronajměte si fotokoutek

Fotokoutek je „bedna“ uchycená na speciálním stojanu. Její součástí je přednastavený fotoaparát, nejrůznější rekvizity a cedule. Bezesporu jde o jednu z nejžádanějších svatebních „atrakcí“ posledních let a určitě by neměl chybět ani na vaší svatbě. O fotokoutku se více dočtete zde.

Degustace rumů

Degustací vína nikoho příliš nepřekvapíte, ovšem ochutnávka kvalitních rumů? To je úplně jiné kafe - jedinečný zážitek, kterým oslovíte širokou základnu svatebčanů. Žádný tuzemák, ale jen ty nejlepší nápoje, vedle kterých se běžně používané rumy jeví jako patoky!

Laserová střelnice

Nemějte strach, laserová střelnice je naprosto bezpečná záležitost. Střílí se laserovým paprskem na virtuální cíle a žádné poranění nehrozí. Na co se však spolehnout můžete, je pořádná porce zábavy pro pánské i dámské osazenstvo.

Hodila by se vám další porce inspirace? Všechny výše uvedené aktivity a spoustu další zábavy na svatbu najdete na zabava-nasvatbu.cz.

Publikováno: 14. 04. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová