Fotokoutek na svatbu: Skvělá zábava a jedinečná vzpomínka

Zábava až na prvním místě. Takovým heslem by se měl řídit každý správný organizátor svatby. Pokud jste v minulosti zažili veselku, na které chyběl program, moc dobře tušíte, o čem je řeč. Jenomže čím hosty skutečně zaujmout? Zaručenou trefou do černého je fotokoutek. Že netušíte, o čem je řeč? Dost možná jste ho již na nějaké společenské akci zahlédli, ale báli jste se přistoupit blíže, natož ho vyzkoušet. Až vám ho představíme v celé jeho kráse, zatoužíte po něm.

Co je fotokoutek a proč je jako stvořený na svatbu?

Fotokoutek není nic jiného než jakýsi mobilní ateliér. Jeho součástí je přednastavený fotoparát na stativu, klíčovací plátno a spousta tematických rekvizit. Používání je velmi snadné. Obsluha udělá snímek, do kterého se pomocí klíčování přenese jakékoliv pozadí. A protože nechybí připojení na tiskárnu, hosté si domů odnesou vtipné či elegantní fotografie, které jim budou na věky věků připomínat nezapomenutelnou svatební oslavu.

Stejně jako například DJ na svatbu je i fotokoutek jedním ze zaručených způsobů, jak rozproudit na svatbě zábavu.

Kde fotokoutek seženete?

Napadlo vás, že si fotokoutek vyrobíte svépomocí? Proč ne, počítejte však s tím, že se výroba neobejde bez nemalých investic – budete potřebovat vhodnou fototechniku a rekvizity. Mnohem výhodnější je pronájem. Ale kde se po takovém fotokoutku poohlédnout? Skvělou volbou je například fotokoutek Fun Box – skládá se z top komponentů a umožňuje vytištění fotografií do několika vteřin. Kromě toho také sdílení na sociálních sítích – to aby byly snímky online ještě dříve, než bude svatební veselí u konce.

Rozhodnete-li se pro fotokoutek Fun Box, budete si moct vybrat z ohromné nabídky rekvizit – od „havajské párty“ přes „halloweenské“ dekorace po „60. léta“. A pokud si nevystačíte s desítek hotových pozadí, grafik vám vyhotoví vlastní na míru. Více se dozvíte na fotokoutekfunbox.cz.

Publikováno: 14. 04. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová