Nezařazené

Večerní a noční svatby

Klasikou, pokud jde o svatební obřady, bývají dopolední hodiny. A to proto, aby následně mohl proběhnout oběd a poté už jenom svatební veselí. Pokud jde o místo s velkým zájmem, není výjimkou ani svatba odpoledne. I to nemusí být nic výjimečného. Co už se ale výjimečným stává, to jsou večerní a noční svatby. Poslední roky přibývá párů, které je aktivně poptávají. A jak mohou vypadat?

Při západu slunce

Jenom těžko byste něco dokázali spojit s tak velkou romantikou, jako je západ slunce. A je jedno, zda jde o západ slunce u moře, ne horách, nebo třeba na louce. Taková večerní svatba, která je spojena se zapadajícím sluncem je něco, na co budou nejenom novomanželé, ale i svatebčané ještě velmi dlouho vzpomínat. Jenom jedno riziko taková svatba přece jenom má – musí se doufat, že opravdu vyjde počasí a místo bude orientováno tím správným zeměpisným směrem.

V interiérech, při svíčkách

Druhá možnost večerní, nebo v tomto případě noční svatby je spojena třeba se zámeckými, nebo s hradními interiéry. Zde je vhodné zajímavě zavzpomínat na dobu minulou a obejít se bez elektřiny. A co jí může nahradit? Ano, jsou to svíčky. Desítky svíček, které vytvoří dokonalou romantickou atmosféru, která podpoří samotný akt uzavření sňatku. Zde navíc nehrozí riziko toho, že nevyjde počasí. Svatba v interiérech má jasné výhody.

Láká také svatba pod hvězdami

Posledním naším tipem na večerní a noční svatby je obřad pod hvězdami. I ten má své jasné kouzlo. V letních měsících nic složitého, jelikož i po setmění jsou teploty celkem přijatelné. Jediným rizikem tak stále zůstává počasí. Pokud takovou svatbu plánujeme, je třeba i uskutečnit dále od velkých měst. Proč? Jelikož takzvané městské světelné znečištění způsobí, že poblíž velkých měst vlivem světelných odlesků hvězdy bohužel neuvidíte. Ideální volbou jsou hlavně různé horské louky.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář