Plánujete svatbu? Na Farmě Michael zažijete tu nejkrásnější veselku

Snad každá žena v dětském věku snila být tou nejkrásnější Popelkou, za níž přijede krásný princ a odveze ji na zámek. Vybavují se vám tyto chvíle malebného dětství? Představy byly opravdu okouzlující a většina z nás takové měla. Jenže spousty let již uběhlo a nic takového jste nezažila? Není to nemožné, přesně takové kouzlo, jako zažila překrásná Popelka, můžete zažít i vy na váš velký den. Svatba v přírodě má jednoduše neodolatelné kouzlo.

Pohádková svatba

Farma Michael je pro tyto příležitosti lukrativním místem, které vyhledává velké množství lidí. I ti, kteří touží zažít opravdu luxusní veselku. Svatba na farmě má opravdu nezapomenutelnou atmosféru, ale také možnosti, které můžete se svými blízkými využít. Veškeré jídlo, ale i výzdobu a jiné, za vás nachystají vyškolení specialisté. Co je velmi přínosné a mnohdy i velice vyhledávané, je soukromí. Farma Michal vám soukromí může zaručit. V takovém případě se jistě nemůžeme divit, že si zde své ano řeklo mnoho známých tváří. Ať už to byli české, ale i světové celebrity, jako je například pilot Formule 1 či hokejisté, farma jim poskytla soukromí a dokonalé zázemí. Toužíte mít svatbu jednoduše jinou než ostatní? Rozhodně této šance využijte.

Nejen svatby, ale i firemní akce

Farma Michael skvěle poslouží jako místo pro firemní akce, takzvané teambuildingy. Ať už hledáte místo za tímto účelem nebo jej potřebujete na školení, jednání, firemní večírky či prostě jen tak pro vaše zaměstnance, kteří si zaslouží odpočinek a pobyt za odměnu, bude farma ideálním místem. Jak jinak svým zaměstnancům říci, že si jejich práce vážíte?

Pohádkové místo nenabízí pouze vynikající jídlo a skvělé ubytování, ale také zábavu. Využít lze vyjížďku na koni, a pro lidi, kteří potřebují uvolnit od stresu, i léčebnou jízdu na koni pod dohledem fyzioterapeuta. Od bazénu až po rybaření, všichni tu najdou přesně to, co milují.

Publikováno: 16. 05. 2022

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová

Tagy: farma michael | svatba na farmě | svatba na venkově | venkovská svatba