Minimalistická svatba a tipy, jak ji uspořádat

Minimalismus frčí. O tom není pochyb. Rozhodně není spojený s tím, že by se minimalistická svatba považovala za tu nejlevnější. Minimalismus je určitý styl svatby. Pokud nad ním také přemýšlíte, podívejte se, jak může vypadat ideální minimalistická svatba.

Komfortní prostředí

Pokud se rozhodnete uspořádat svatební hostinu doma, nezapomeňte na vhodně zvolené dekorace, díky kterým v domácím prostředí zavládne správná atmosféra. V létě se vám může hodit mobilní klimatizace -  díky nic se budou účastníci party cítit mnohem komfortněji. Mobilní klimu pořídíte například zde. V dalších e-shopech společnosti eprofi.cz s.r.o. sežnete například lešenářské vrátky, elektrocentrály, mobilní topidla a kvalitní stavební pily.

Jednoduché bílé šaty

Nemusí se jednat o ohromné bílé šaty plné krajek, různého zdobení a dalších prvků. Minimalistická svatba je spojena s jednoduchostí. A tomu by měl odpovídat i výběr svatebních šatů. Jak by měly vypadat? Inspirujte se tím, jak vypadají vaše oblíbené večerní šaty. Z těch vycházejte, jenom je zvolte v dokonale bílé barvě.

Květina z přírody

Květiny nemusí být dovezeny z míst, kde se pěstují za účelem dalšího prodeje. Všude okolo nás je nádherná příroda, kterou lze využít. Mít květinu vytvořenou z toho, co je dostupné volně v přírodě, je dalším znakem dokonalého minimalismu. Samozřejmě jako nevěsta nemusíte trávit hodiny na louce a v lese. To nechte floristkám, které se na tento styl zaměřují.

Dort zvaný naháč

U klasických svateb jsou dorty silnější bílou nebo barevnou vrstvou, která dokonale zakrývá jeho strukturu. Minimalistická svatba by však měla být spojena s takzvaným „nahým dortem“. Tedy takovým, u kterého je jasně vidět jeho struktura a případnou svrchní vrstvu tvoří jenom trocha krému.

Jednoduchost zdobení

Žádné pompéznosti, jenom základní bílá barva. Uvidíte, jak dokonale může vypadat svatební tabule. Která kombinuje bílý ubrus, sklenice na víno, několik bílých svíček a dále pár přírodních květin ve váze. Jakkoliv se vám to zdá jednoduché, uvidíte, že výsledek je nádherný. O tom minimalismus je.

Jemný kroužek jako prstýnek

Prsteny jsou symbolem lásky. Nemusí to však znamenat, že musí být široké třeba i přes jeden centimetr. Pro tento styl svatby se hodí i odpovídající prstýnky. Takové, které jsou jenom jemným a decentním kroužkem. Nejlépe potom z materiálu, kterým je bílé zlato, nebo u levnějších variant stříbro.

Publikováno: 23. 05. 2021

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová