TOP trendy ze světa maminek, které musíte poznat

Spousta maminek z generace mileniálů čelí každodenním výzvám, když se snaží zvládnout naplánovaný rozvrh. Vyřizování pochůzek, péče o děti ve školce a škole, udržování domácnosti, příprava jídla pro všechny členy rodiny a spoustu dalších činností. V následujících řádcích vám představíme několik praktických trendů, které rozhodně musíte poznat.

Především pracující rodiče ocení, jak moc se život díky technologickému pokroku usnadnil. V současné době jsou k dostání různé vychytávky, které efektivně fungují a usnadňují maminkám už tak stresující život.

Dětské chytré hodinky

Samozřejmě, ne vždy je praktické nosit s sebou telefon, respektive tablet, a proto na scénu nastoupily dětské chytré hodinky. Disponují desítkami funkcí, zároveň se ratolestem dobře vejdou na zápěstí. Vzhledem k tomu, že mají hodinky dotykový displej, jejich ovládání je intuitivní. Některé modely umožňují videohovory, focení a taktéž volání. Stejně tak uvidíte, kde se zrovna vaše dítě nachází, protože jsou vybaveny GPS lokalizací.

Razítka na oblečení

Praktickou vychytávkou jsou jmenovky na oblečení pro děti. Zapomeňte však na klasickou fixku na textil, protože mnohem zajímavější a zábavnější jsou razítka na oblečení. Objednáte si razítko s hravým obrázkem a jménem, a poté označíte všechna trička, kalhoty, spodní prádlo, pyžama a další věci. Jmenovka zvládne až 50 vyprání, potom se pustíte do označování se svým dítětem znovu. Razítko na textil - oblečení, je i určitá forma zábavy, nemyslíte?

Dětský budík pro trénink vstávání

Přestože si to možná ani neuvědomujete, malé děti jsou stejně jako dospělí na čas citliví. Den začíná okamžikem, kdy otevřou oči, a končí, jakmile se večer uloží ke spánku. Režim však mají zpočátku ještě rozházený, a tak nedokážou vstát, když je potřeba. Pro takové účely slouží speciální budík, s nímž hravou formou natrénujete vstávání.

Sáhněte po takovém budíku, který má k dispozici analogový i digitální čas, protože se tím děti lépe čas naučí.

Dětská digitální videokamera

Dejte svému dítěti možnost pořizovat a natáčet vlastní záznamy a videa pomocí digitální videokamery. Zařízení má dětský vzhled, podporuje spoustu funkcí, ať už se jedná o zoom, snímání fotografií, nebo natáčení videí. Kamera disponuje baterií podobně jako telefon, takže po vybití ji stačí dát na nabíječku a za pár hodin je připravena k opětovnému použití. Ujistěte se však, že přístroj podporuje i paměťové karty.

Elektrická koloběžka

Koloběžky jsou oblíbené již desítky let, ovšem elektrokoloběžky jsou trendem poslední doby a vyznačují se hned několika odlišnostmi. Sice se jedná o dražší záležitost, ovšem takový dopravní prostředek zvládne jet vyšší rychlostí, a tak se vaše ratolest dostane poměrně snadno a rychle do školy. V daném segmentu je v popředí značka NIU.

Aroma lampa

V dětském pokoji by neměla chybět ani aroma lampa - difuzér, jež rozptýlí příjemnou vůni v prostoru. Aroma lampa je k dostání v mnoha velikostech, tvarech a provedeních. Záleží na tom, co od ní očekáváte. I pro děti je připraven difuzér doTERRA s dětským motivem. Dopřejte svým dětem aromaterapii a relaxaci, provoníte celý pokoj a zajistíte jim dobrý spánek. Přece jen, spánek je pro děti velice důležitý, a tak ho podpořte, jak jen můžete.

Lampička pro děti

Spousta malých dětí se bojí tmy. Předcházejte těmto strachům lampičkou na nočním stolku. Zajímavou alternativou je noční světlo se senzorem pláče, což uplatníte hlavně u menších ratolestí, které ještě nedoběhnou za vámi. Noční světlo zajistí, že se vaše dítě po procitnutí nebude bát. Možná vás ani nevzbudí, a potom během chvilky opět usne.

Investujte do praktických pomůcek.

Publikováno: 02. 08. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Lenka Kozáková