Nejlepší svatební výzdoba

Svatba je výjimečným dnem v životě každého páru, který stvrdí svou lásku, ale i výjimečným dnem pro svatebčany. Doplňuje ho romantika, zábava, ale i krásné prostředí. K tomu patří otázka, jak vypadá nejlepší svatební výzdoba. Podívejte se s námi na několik tipů.

Bílá jako základ

Ke svatbě neodmyslitelně patří bílá barva. Právě ta by měla svatební výzdobě jasně dominovat. Proto začneme klasikou, se kterou nelze udělat chybu. Je spojena s tím, že na stoly dáte bílé ubrusy, na židle dáte bílé svatební potahy a do vázy umístíte květinu, či stůl doplníte svíčkou. Jednoduché, ale v rámci svatebního dne naprosto efektní řešení.

Nebojte se přírodních dekorací

Využijte přírodu, která nabídne mnoho krásného. V první řadě to mohou být právě květiny, které nasbíráte na louce a které umístíte do vázy na stolech. Nejde ale o možnost jedinou. Nejlepší svatební výzdobou mohou být třeba i menší kamínky, na které nakreslíte srdíčka a umístíte je do středu stolu. Kromě barvy jsou zcela zdarma a udělají mnoho parády.

Pomocník zvaný girlanda

Nejlepší svatební výzdoba je spojena i s takzvanou girlandou. Jedná se o různé originální motivy, v různých provedeních a různých barvách, které je možné kamkoliv pověsit. Může se jednat třeba o hvězdičky, může se jednat o srdíčka, nebo o různé efektní motivy. Nechybí ale ani různá písmena, ze kterých lze vytvořit jména novomanželů. Osvědčená možnost, se kterou nelze šlápnout vedle na jakékoliv svatbě.

S balónky nešlápnete vedle

Svatba není narozeninová oslava a tak zapomeňte na pestrobarevné různorodé balonky. Stačí vám dva barevné druhy. Je to jak bílá, tak i jedna barva, která bude použito jako barva svatební. V oblibě je často modrá, zelená, oranžová, nebo červená. A proč balonky patří mezi nejlepší svatební výzdobu? Jelikož vy je nebudete nikam vázat. Vy je nafouknete heliem a následně je pustíte ke stropu místnosti či sálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *