Nejlepší svatební výzdoba

Svatba je výjimečným dnem v životě každého páru, který stvrdí svou lásku, ale i výjimečným dnem pro svatebčany. Doplňuje ho romantika, zábava, ale i krásné prostředí. K tomu patří otázka, jak vypadá nejlepší svatební výzdoba a dekorace. Podívejte se s námi na několik tipů.

Bílá jako základ

Co si o problematice myslí redakce InternetovéhoPoradce? Ke svatbě neodmyslitelně patří bílá barva. Právě ta by měla svatební výzdobě jasně dominovat. Proto začneme klasikou, se kterou nelze udělat chybu. Je spojena s tím, že na stoly dáte bílé ubrusy, na židle dáte bílé svatební potahy a do vázy umístíte květinu, či stůl doplníte svíčkou. Jednoduché, ale v rámci svatebního dne naprosto efektní řešení.

Nebojte se přírodních dekorací

Využijte přírodu, která nabídne mnoho krásného. V první řadě to mohou být právě květiny, které nasbíráte na louce a které umístíte do vázy na stolech. Nejde ale o možnost jedinou. Nejlepší svatební výzdobou mohou být třeba i menší kamínky, na které nakreslíte srdíčka a umístíte je do středu stolu. Kromě barvy jsou zcela zdarma a udělají mnoho parády.

Pomocník zvaný girlanda

Nejlepší svatební výzdoba je spojena i s takzvanou girlandou. Jedná se o různé originální motivy, v různých provedeních a různých barvách, které je možné kamkoliv pověsit. Může se jednat třeba o hvězdičky, může se jednat o srdíčka, nebo o různé efektní motivy. Nechybí ale ani různá písmena, ze kterých lze vytvořit jména novomanželů. Osvědčená možnost, se kterou nelze šlápnout vedle na jakékoliv svatbě.

S balónky nešlápnete vedle

Svatba není narozeninová oslava a tak zapomeňte na pestrobarevné různorodé balonky. Stačí vám dva barevné druhy. Je to jak bílá, tak i jedna barva, která bude použito jako barva svatební. V oblibě je často modrá, zelená, oranžová, nebo červená. A proč balonky patří mezi nejlepší svatební výzdobu? Jelikož vy je nebudete nikam vázat. Vy je nafouknete heliem a následně je pustíte ke stropu místnosti či sálu.

Publikováno: 01. 01. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová