Top svatební místa pro dnešní rok

Máte v plánu svatbu a ještě nejste stoprocentně rozhodnuti nad místem, kde se uskuteční? V takovém případě je dobré dát nejenom na svou intuici nebo představu, ale i na hodnocení těch párů, které mají svatbu za sebou. Na jejich základě vám můžeme představit TOP svatební míst pro letošní rok.

Hotel Mlýn Karlštejn

Hrad Karlštejn je vyhlášeným místem, kde můžete mít svou svatbu. Poblíž tohoto nejznámějšího hradu České republiky se nachází zajímavý Hotel Mlýn Karlštejn. A právě ten se na základě hodnocení stal jedním z TOP míst, kde můžete svou svatbu mít. A pro svatby je jako stvořený. Nejenom, že má k dispozici svatební salonek, ale umožní i obřad u místního jezu, nebo na romantickém ostrůvku.

Zámek Štiřín

Zámecká místa mají vzhledem ke své historii, ale i ke své výzdobě vždy jistotu obliby. Ne všechny zámky ale svatby nabízejí, a ne všechny jsou tak krásné, jako jeden z těch, které také pro letošní rok budou opatřit mezi TOP. Zámek Štiřín je tou lokalitou, které neodoláte. Je nedaleko Prahy, má krásné interiéry a okolí, a služby plně odpovídají i případným náročným novomanželům.

Yard Resort

V minulosti jenom obyčejný statek. Prošel si však velmi výraznou rekonstrukcí, která byla spojena i s novým jménem. A to Yard Resort. Jedná se o jedno z velmi pozitivně hodnocených míst. Jako osvědčený tip se hodí každému, kdo chce mít svatbu bez přejezdů, na jednom místě. Tedy od ranní snídaně, přes obřad, až po večerní zábavu a možnost přespání.

Kozí Chlívek

Ať už zní název jakkoliv, rozhodně se nebojte toho, že by interiéry svému názvu plně dostály. Právě naopak. Krásná roubenka v Orlických horách, na okraji obce Deštné je jedním z TOP míst, kde uspořádat svatbu. Nadchnou jak krásné interiéry, tak i unikátní příroda všude okolo. Přidejte k tomu skvělé služby a vynikající kuchyni a máte vybráno.

Publikováno: 02. 12. 2017

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová