Limuzínu nebo kočár

Jsou případy, kdy můžete mít svatbu ve velkém rezortu, kde stačí vyjít z pokoje, udělat pár kroků, a rázem jste na místě obřadu. Ve většině případů se však na místo obřadu jede. A nastává otázka, zda limuzínu, nebo kočár. Jak se rozhodnout?

Romantika a jedinečný dojem

Jste romantická duše a v tomto směru chcete mít i svou svatbu? Potom je to víceméně jasné. Správnou volbou je v tomto případě jedině kočár. Ten nejenom unikátně vypadá, ale spolu se zapřaženými koňmi a pomalejší jízdou bude váš příjezd na místo obřadu dokonalý. A po něm pochopitelně také, jelikož to už se v něm povezou oba novomanželé.

Zohledněte vzdálenost

Pozor na to, jak daleko je místo obřadu od místa, ze kterého budete vyjíždět. Pokud i několik kilometrů, je vhodné buď popojet klasickým autem a poté přesednou na kočár, nebo už v úvodu zvolit jiný dopravní prostředek. V takovém případě je opravdu lepší limuzína, ve které se můžete vést třeba i několik desítek kilometrů. A to rychle i pohodlně.

Roli hraje také počasí

To samozřejmě ovlivnit nemůžete. Je sice pravdou, že z dlouhodobého hlediska lze odhadnout, jak v konkrétní den bude, ale přesné a stoprocentní to není. V letních měsících, kdy je minimum srážek, může kočár přicházet v úvahu. Pokud jde o svatbu na jaře nebo na podzim, nedoporučujeme riskovat a bude lepší, když bude využita limuzína.

Myslete na charakter svatby

Bude se konat na zámku, nebo na hradě? A bude plná romantiky? Potom je kočár ideální volbou. Co když se ale bude konat na spíše modernějším místě? A bude laděna v moderním stylu? V takovém případě se hodí zvolit tomu i odpovídající dopravní prostředek. Tedy jak jinak, než stylovou bílou limuzínu, která nejprve nevěstě a potom i ženichovi nabídne dokonalé svezení, stejně jako pohodlí i mnoho vnitřního prostoru, kde si i odpočinou po obřadu a focení.

Publikováno: 07. 01. 2018

Kategorie: Nezařazené

Autor: Hanka Jarošová